تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۶ کد مطلب 99726

واکنش صادقی به اتهامی که به میداوودی زدند

کاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: اتهامی به میداودی نزده ام و این بحث حاشیه سازی برای تیم است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس: ابراهیم صادقی در مورد اینکه او در رختکن به میلاد میداودی اتهام زده که برای حضور در استقلال فرصت های گلزنی را از دست داده گفت: این شایعه همان […]

کاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: اتهامی به میداودی نزده ام و این بحث حاشیه سازی برای تیم است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس: ابراهیم صادقی در مورد اینکه او در رختکن به میلاد میداودی اتهام زده که برای حضور در استقلال فرصت های گلزنی را از دست داده گفت: این شایعه همان زمان و پس از سوت پایان مسابقه در ورزشگاه مطرح شد. سپس اعلام شد که در رختکن من به میداودی این حرف را زده ام که اصلا صحت ندارد. من هیچ مشکلی با میداودی پیدا نکردم و اتفاقی بین ما رخ نداد.

وی ادامه داد: بازیکنان ما از شکست مقابل استقلال ناراحت بودند اما من اتهامی به میداودی نزدم. بهترین بازیکنان دنیا هم ممکن است فرصت گلزنی را از دست بدهند. من ۱۵ فصل در سایپا بازی کرده ام و امسال به اندازه این ۱۵ فصل حاشیه داشتیم و فکر می کنم این بحث هم یکی از همان حاشیه هایی است که برای تیم به وجود آمد. در رختکن تیم ما چند نفر دیگر هم حضور داشتند و می توانید از آنها این مساله را بپرسید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: