تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۷:۳۱ کد مطلب 99786

ترفند بازگردانی Word ذخیره نشده در ویندوز ۱۰ +آموزش

یک قابلیت ذخیره خودکار در خود نرم افزار ورد گنجانده شده است، اما مواقعی پیش می‎آید که زمانی که شما برنامه ورد را باز می‎کنید، اسناد شما در بخش recovery نمایش داده نمی‎شوند. اما راه‌حل چیست؟  به گزارش مشرق، قابلیت ذخیره سازی خودکار نرم افزار ورد به شما اجازه می‎دهد در صورتی که فراموش کرده […]

یک قابلیت ذخیره خودکار در خود نرم افزار ورد گنجانده شده است، اما مواقعی پیش می‎آید که زمانی که شما برنامه ورد را باز می‎کنید، اسناد شما در بخش recovery نمایش داده نمی‎شوند. اما راه‌حل چیست؟

 به گزارش مشرق، قابلیت ذخیره سازی خودکار نرم افزار ورد به شما اجازه می‎دهد در صورتی که فراموش کرده باشید اسناد خود را ذخیره کنید یا مشکلی برای ذخیره پیش آمد، آنها را بازیابی کنید. اما مواقعی پیش می‎آید که زمانی که شما برنامه ورد را باز می‎کنید اسناد شما در بخش recovery نمایش داده نمی‎شود. این مشکل شاید به این علت باشد که کامپیوتر شما بر خلاف روال معمول خاموش شده باشد یا به طور تصادفی در زمان بستن سند روی گزینه Don’t Save کلیک کرده باشید. اما جای نگرانی نیست هنوز هم می‎توان آب رفته را به جوی بازگرداند.
 
آموزش بازگردانی Word ذخیره نشده در ویندوز ۱۰

تحت هر شرایطی، شما می‎توانید با انجام دادن مراحل ذکر شده در ادامه ظرف چند ثانیه فایل خود را بازیابی کنید:

 

  • با استفاده از کلید Windows روی صفحه کلید خود به منوی استارت ویندوز بروید.
  • روی File Explorer کلیک کنید.
  • در منوی سمت چپ گزینه This PC را انتخاب کنید.
  • در نوار جستجو عبارت .asd را تایپ کنید
  • کلید Enter را روی کیبورد فشار دهید.

 
با این کار کامپیوتر شما فایل‎های گم شده را در نتایج جستجو نمایش خواهد داد. روی فایل کلیک کنید و وقتی در برنامه ورد باز شد، آن را به روال معمول ذخیره کنید.

منبع: مجله سخت‌افزار

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: