تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۸:۲۱ کد مطلب 99820

چرا ستاره استقلال هنوز راضی به تمدید نشده؛ پای یک باشگاه قطری در میان است

پافشاری باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد با هافبک مازندرانی هنوز ثمربخش نبوده و وی هنوز راضی به تمدید قرارداد نشده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل ازاسپورت تی وی، استقلالی ها بعد از آنکه قرارداد سید مهدی رحمتی را برای مدت سه فصل تمدید کردند، اصرار داشتند تا قرارداد امید ابراهیمی را هم تمدید […]

پافشاری باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد با هافبک مازندرانی هنوز ثمربخش نبوده و وی هنوز راضی به تمدید قرارداد نشده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل ازاسپورت تی وی، استقلالی ها بعد از آنکه قرارداد سید مهدی رحمتی را برای مدت سه فصل تمدید کردند، اصرار داشتند تا قرارداد امید ابراهیمی را هم تمدید کنند. اما این هافبک کم حرف که بی گمان می توان او را بهترین بازیکن استقلال در دو فصل گذشته دانست، هنوز تن به تمدید قرارداد با آبی پوشان نداده است.

 

در این خصوص شنیده می شود که یک باشگاه قطری که البته نامش هنوز فاش نشده، پیشنهادی بسیار چشمگیر به ابراهیمی برای فصل آینده داده و از آنجایی که این بازیکن دوست دارد فصل آینده لژیونر شود، هنوز با استقلال حتی پای میز مذاکره هم ننشسته چه رسد به این که قراردادش را با این تیم تمدید کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: