تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۳ کد مطلب 99833

آخرین گوشی ال‌جی بعد از ۷۱ روز در تهران رونمایی شد +عکس

سرانجام امروز مراسم رونمایی از گوشی پرچمدار ال جی G5 در ایران برگذار شد. در این مراسم که در هتل آزادی تهران برگذار شد، تعدادی از اصحاب رسانه ، مدیران شرکت ال‌جی حضور داشنتد.  به گزارش مشرق، در این مراسم مدیر محصولات شرکت ال جی به سخنرانی در خصوص ال جی و قابلیت‌های این گوشی […]

سرانجام امروز مراسم رونمایی از گوشی پرچمدار ال جی G5 در ایران برگذار شد. در این مراسم که در هتل آزادی تهران برگذار شد، تعدادی از اصحاب رسانه ، مدیران شرکت ال‌جی حضور داشنتد.

آخرین گوشی ال‌جی بعد از 71 روز در تهران رونمایی شد +عکس به گزارش مشرق، در این مراسم مدیر محصولات شرکت ال جی به سخنرانی در خصوص ال جی و قابلیت‌های این گوشی پرداخت. حاصل همکاری ال‌جی با دوستانش، مجموعه‌ای از گجت‌های همراه گوشی پرچمدار G5 است که قادر به تبدیل این گوشی به یک دوربین حرفه‌ای، یک پخش کننده‌ موسیقی با کیفیت های-فای ۳۲ بیت و یا گجت‌های دیگری است.
 
بدنه‌ آلومینیومی و یک باطری کشویی که می‌توانید آن را خارج و یک باتری دیگر را به جایش قرار دهید، منجر به این شده که گوشی G5 از مدل پیشین خود یعنی گوشی G4 در بسیاری از موارد سبقت بگیرد.
 
آخرین گوشی ال‌جی بعد از 71 روز در تهران رونمایی شد +عکس

نخست اینکه، لنز واید(Wide) دوربین G5 با گستره‌ی دید ۱۳۵ درجه به شما اجازه حق انتخاب میان فاصله‌ی کانونی استاندارد و واید حق را می‌دهد. بعد، صفحه نمایش همیشه-روشن(Always On) این گوشی باعث مشاهده اعلانات(Notification) یا موارد دیگر مانند تاریخ و ساعت با یک نگاه به صفحه و بدون فشردن هیچ دکمه‌ای می گردد. 

برای بررسی دقیق‌تر این محصول و لوازم جانبی معرفی شده با آن به این گزارش توجه کنید.

منبع: تک۲۴

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: