تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۹:۳۴ کد مطلب 99853

مشارکت ۵۹ درصدی در دور دوم انتخابات

امیری، سخنگوی وزارت کشور از مشارکت ۵۹ درصدی مردم در دور دوم انتخابات مجلس خبر داد و گفت: این میزان در مقایسه با مرحله دوم مجلس نهم، ۳ درصد رشد را نشان می‌دهد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور ظهر امروز با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: […]

امیری، سخنگوی وزارت کشور از مشارکت ۵۹ درصدی مردم در دور دوم انتخابات مجلس خبر داد و گفت: این میزان در مقایسه با مرحله دوم مجلس نهم، ۳ درصد رشد را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور ظهر امروز با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنده از تمام مردمی که در ۲۱ استان که دور دوم انتخابات در آن برگزار شد و حضور چشمگیری داشت، تشکر می‌کنم.

وی افزود: خوشبختانه همکاری بسیار خوبی بین هیأت‌های اجرایی، نظارت و شورای نگهبان وجود داشت و این انتخابات در کمال آرامش و امنیت برگزار شد.

سخنگوی وزارت کشور تاکید کرد: تا الان نتایج ۵۱ حوزه انتخابیه اعلام شده و نتایج ۴ حوزه انتخابیه دیگر نیز هم اکنون در حال طی تشریفات اداری و قانونی است و در اسرع وقت اعلام می‌شود.

امیری تصریح کرد: ۴۷ درصد از رای‌دهندگان را بانوان و ۵۳ درصد از رای‌دهندگان را آقایان تشکیل می‌دهند و همچنین از بین ۶۸ منتخب مورد نظر ۴ نفر بانوان و ۶۴ نفر آقایان هستند.

وی گفت: مشارکت مردم نسبت به مرحله اول انتخابات ۵۹ درصد است که البته این مشارکت در مقایسه با مرحله دوم مجلس نهم ۳ درصد رشد را نشان می‌دهد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: