تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۹:۳۷ کد مطلب 99856

پیام رهبر انقلاب به کنگره بزرگداشت شهدای استان گیلان

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه لشکر قدس گیلان در شمار یگان‌های نقش‌آفرین در دفاع مقدّس بود و اینجانب خاطره‌ خوش آن صفا و صلابت و صداقت را از یاد نخواهم برد، نوشتند: بزرگداشت آن فداکاران رشید، بزرگداشت رادمردی و ایمان صادقانه است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، متن پیام حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم […]

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه لشکر قدس گیلان در شمار یگان‌های نقش‌آفرین در دفاع مقدّس بود و اینجانب خاطره‌ خوش آن صفا و صلابت و صداقت را از یاد نخواهم برد، نوشتند: بزرگداشت آن فداکاران رشید، بزرگداشت رادمردی و ایمان صادقانه است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، متن پیام حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب به کنگره بزرگداشت شهدای استان گیلان بدین شرح است:

بسم‌الله الرّحمن الرّحیم

به ارواح طیّبه‌ی شهیدان عالی‌مقام گیلان درود میفرستم و ارادت خود را به خانواده‌های عزیز آنان ابراز میدارم. لشکر قدس گیلان در شمار یگانهای نقش‌آفرین در دفاع مقدّس بود و اینجانب خاطره‌ی خوش آن صفا و صلابت و صداقت را از یاد نخواهم برد ان‌شاءالله. بزرگداشت آن فداکاران رشید، بزرگداشت رادمردی و ایمان صادقانه است. برای همه‌ی دست‌اندرکاران این مراسم پاداش الهی را مسئلت میکنم.

والسّلام علیکم ورحمهالله

سیّدعلی خامنه‌ای
۹اردیبهشت۹۵

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: