تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۹:۵۹ کد مطلب 99885

ورود یار غار خداداد به دعوا با علیفر

مدافع پیشین تیم ملی گفت: آیا گرفتن یک مدرک آبدوغ خیاری باعث می شود کسی به خودش اجازه بدهد درباره حماسه ساز ملبورن صحبت کند؟ به گزارش مشرق، ماجراهای خداداد عزیزی و علیرضا علیفر، ظاهرا تمامی ندارد و در ادامه مجادله لفظی طرفین،حالا مهدی هاشمی نسب به حمایت از همبازی سابق خود پرداخا.  مهدی هاشمی […]

مدافع پیشین تیم ملی گفت: آیا گرفتن یک مدرک آبدوغ خیاری باعث می شود کسی به خودش اجازه بدهد درباره حماسه ساز ملبورن صحبت کند؟

به گزارش مشرق، ماجراهای خداداد عزیزی و علیرضا علیفر، ظاهرا تمامی ندارد و در ادامه مجادله لفظی طرفین،حالا مهدی هاشمی نسب به حمایت از همبازی سابق خود پرداخا.

 مهدی هاشمی نسب بدون اینکه بخواهد اسمی از علیفر ببرد او را آقای گزارشگر خطاب می کند.

وی در ابتدای صحبت هایش اظهار داشت: گزارشگری که درباره تحصیلات دیگران صحبت می کند خودش مدرک دکتری دارد. ایشان کجای فوتبال بوده که بخواهد درباره یکی از ۵ بازیکن تاریخ فوتبال ایران صحبت کند. آیا این صحبت ها برای رسانه ای شدنش نیست. درست که گزارشگر تریبون دارد. اما تریبون او چیست. گزارش بازی های ساعت ۲ نیمه شب؟بهتر است او همین کار را ادامه بدهد. معلوم است که طرف شدن با چهره های فوتبالی می تواند برایش ایجاد انگیزه کند تا بیشتر از همیشه در رسانه ها جولان دهد.

مدافع اسبق تیم ملی ادامه داد: خداداد عزیزی اگر دنبال پست و مقام بود می توانست چشمانش را ببندد و به باندبازی و لابی گری مشغول شود تا بهترین پست و مقام ها را به دست آورد. اما تربیت خانوادگی اش باعث شده شرافت و انسانیت را با هیچ چیز دیگری عوض نکند. به عنوان کسی که بیشتر از ۱۵ است او را می شناسم می توانم بگویم خداداد یکی از انسان های درستکار کشور عزیزم ایران بوده و است. بهتر است بعضی ها پایشان را از گلیم شان درازتر نکنند. آیا گرفتن یک مدرک آبدوغ خیاری باعث می شود کسی به خودش اجازه بدهد درباره حماسه ساز ملبورن صحبت کند؟ کسی مثل خداداد که در سه قاره فوتبال بازی کرده و بازیکن سال قاره آسیا شده. کسی که جدا از آن حماسه چهار بازیکن تیم ملی عربستان را در مساحتی به اندازه یک برگ دستمال کاغذی خوار و ذلیل کرد باعث افتخار کشور ماست.:گزارشگری که درباره خداداد صحبت می کند اصلا می داند لاکتیک بدن چیست.

هاشمی نسب افزود: این آخرین هشدار من به افرادی است که به خودشان اجازه می دهند درباره مفاخر فوتبال ایران زمین و چهره های نظیر خداداد عزیزی، کریم باقری، علی دایی و… صحبت کنند. چون دفعه بعد ادبیاتم بسیار تندتر خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: