تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۳ کد مطلب 99897

دوئل عشقی پسران جوان رنگ خون گرفت

درگیری دو پسر جوان برای ازدواج با یک دختر منجر به قتل یکی از آ‌نها شد. به گزارش مشرق، حدود ساعت ۵ بعد از ظهر دیروز خبر قتل پسر جوانی در بازار آهن شادآباد از سوی مأموران کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد به بازپرس کشیک قتل اعلام شد. با حضور قاضی ایلخانی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت در […]

درگیری دو پسر جوان برای ازدواج با یک دختر منجر به قتل یکی از آ‌نها شد.

به گزارش مشرق، حدود ساعت ۵ بعد از ظهر دیروز خبر قتل پسر جوانی در بازار آهن شادآباد از سوی مأموران کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد به بازپرس کشیک قتل اعلام شد.

با حضور قاضی ایلخانی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت در محل وقوع جرم و بررسی‌های اولیه مشخص شد پسر جوان افغانستانی به نام مسعود بر اثر ضربه چاقو به گردنش به قتل رسیده است؛ یکی از شاهدان عینی این قتل در اظهاراتش به بازپرس گفت: مسعود مدتی قبل با یک دختر جوان عقد کرده بود و  پسر جوانی به نام حمید که از اتباع افغانستان و در بازار آهن نگهبان است با مسعود بر سر ازدواج با دختر جوان درگیری لفظی و تلفنی داشت؛ حمید دائما اصرار داشت که مسعود از دختر جوان جدا شود تا وی بتواند با آن دختر ازدواج کند به همین دلیل ساعتی قبل مسعود از شهرری به اینجا آمد و با حمید درگیر شد، مسعود در ابتدا با چاقو یک ضربه به شکم حمید زد و پس از آن حمید با زدن یک ضربه چاقو به گردن مسعود، وی را از پا درآورد.

پس از به دست آمدن این سرنخ‌ها، جسد پسر جوان به دستور بازپرس امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با شناسایی متهم این پرونده ادامه دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: