تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۲۰:۵۴ کد مطلب 99913

سفارت آمریکا در بغداد تخلیه شد

منابع خبری گزارش کردند که سفارت آمریکا در منطقه سبز بغداد به دنبال ورود تظاهرکنندگان به این منطقه امروز( شنبه ) تخلیه شد. به گزارش مشرق، تظاهرکنندگان عراقی و طرفداران جریان صدر در اعتراض به تعویق جلسه پارلمان برای بررسی کابینه جدید این کشور، امروز به منطقه امنیتی که مجلس عراق درآن قراردارد وارد شدند. […]

منابع خبری گزارش کردند که سفارت آمریکا در منطقه سبز بغداد به دنبال ورود تظاهرکنندگان به این منطقه امروز( شنبه ) تخلیه شد.

به گزارش مشرق، تظاهرکنندگان عراقی و طرفداران جریان صدر در اعتراض به تعویق جلسه پارلمان برای بررسی کابینه جدید این کشور، امروز به منطقه امنیتی که مجلس عراق درآن قراردارد وارد شدند.

منابع عراقی گزارش کرد که طرفداران صدر پس از ورود به منطقه امنیتی موسوم به منطقه سبز در مرکز بغداد ، وارد ساختمان مجلس شده اند.

رئیس مجلس عراق امروز جلسه رسیدگی به دومین بخش وزیران معرفی شده از سوی حیدرالعبادی نخست وزیر این کشور را به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد حاضران تعطیل کرد و گفت که جلسه بعدی روز سه شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

از سوی دیگر سازمان ملل متحد تعطیلی دفاتر خود دربغداد به دنبال تظاهرات امروز و ورود تظاهرکنندگان به منطقه بین المللی این شهر را تکذیب کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: