تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۲۳:۳۱ کد مطلب 99978

مونشن‌گلادباخ، بایرن‌ را در انتظار قهرمانی گذاشت

شاگردان پپ گواردیولا در روزی که می‌توانستند قهرمانی‌شان را در بوندس‌لیگا مسجل کنند به یک تساوی خانگی برابر مونشن‌گلادباخ رضایت دادند. به گزارش مشرق، در چارچوب دیدارهای هفته سی‌و‌دوم بوندس‌لیگا، امروز (شنبه) ۶ بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها، بایرن‌مونیخ صدرنشین در خانه برابر میهمانش بورسیا مونشن‌گلادباخ به تساوی یک بر یک رضایت […]

شاگردان پپ گواردیولا در روزی که می‌توانستند قهرمانی‌شان را در بوندس‌لیگا مسجل کنند به یک تساوی خانگی برابر مونشن‌گلادباخ رضایت دادند.

به گزارش مشرق، در چارچوب دیدارهای هفته سی‌و‌دوم بوندس‌لیگا، امروز (شنبه) ۶ بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها، بایرن‌مونیخ صدرنشین در خانه برابر میهمانش بورسیا مونشن‌گلادباخ به تساوی یک بر یک رضایت دادتا  یک هفته دیگر برای کسب عنوان قهرمانی‌اش منتظر بماند.

گل‌های این بازی را توماس مولر در دقیقه ۶ برای بایرن‌مونیخ و آندره هان در دقیقه ۷۲ برای مونشن‌گلادباخ به ثمر رساند. به این ترتیب اختلاف باواریایی‌ها با دورتموند رده‌دومی در فاصله دو هفته به پایان فصل از هفت امتیاز به پنج امتیاز کاهش پیدا کرد، چرا که زردپوشان وستفالن امروز در خانه‌ با نتیجه ۵ بر یک از سد ولفسبورگ گذشتند.

در این دیدار برای دورتموند شینجی کاگاوا در دقیقه ۷، آدریان راموس در دقیقه ۹، مارکو رویس در دقیقه ۶۰ و پیره امریک اوبامیانگ در دقایق ۷۷ و ۷۸ گلزنی کردند. تک گل ولفسبورگ را هم آندره شورله در دقیقه ۸۱ زد. با این نتیجه دورتموند ۷۷ امتیازی شد.

نتایح سایر بازی‌های هفته سی‌و‌دوم بوندس‌لیگا به شرح زیر است:

دارمشتات یک – اینتراخت فرانکفورت ۲
هانوفر یک – شالکه ۳
هوفنهایم ۲ – اینگولشتات یک
ماینتس صفر – هامبورگ  صفر

هفته سی‌و‌دوم بوندس‌لیگا امشب با یک بازی دیگر از ساعت ۲۱ به وقت تهران دنبال می‌شود که در آن بایر‌لورکوزن رده سومی میزبان هرتابرلین رده چهارمی است که در این بازی لورکوزن در صورت پیروزی، جواز حضور مستقیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل آینده را کسب خواهد کرد.

در جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا پس از بایرن‌مونیخ ۸۴ امتیازی و دورتموند ۷۷ امتیازی، بایرلورکوزن ۵۴ امتیازی سوم است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: