تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۰۰:۱۵ کد مطلب 99993

بازداشت ۳ متخلف در جریان انتخابات مرحله دوم در استان تهران

رئیس هیات بازرسی ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به وقوع ۳ تخلف در حوزه های انتخابیه مهرآباد، رودهن و قدس در مرحله دوم انتخابات گفت:‌ متخلفان پیش از هر اقدامی دستگیر شدند. به گزارش مشرق، حسن کریمی رییس هیات بازرسی ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به حضور گسترده شهروندان در ۳ حوزه انتخابیه […]

رئیس هیات بازرسی ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به وقوع ۳ تخلف در حوزه های انتخابیه مهرآباد، رودهن و قدس در مرحله دوم انتخابات گفت:‌ متخلفان پیش از هر اقدامی دستگیر شدند.

به گزارش مشرق، حسن کریمی رییس هیات بازرسی ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به حضور گسترده شهروندان در ۳ حوزه انتخابیه استان تهران در مرحله دوم انتخابات گفت: روز جمعه انتخابات مرحله دوم مجلس  در راستای صیانت از آرای مردم براساس تاکیدات مقام معظم رهبری و رییس جمهور، پرشور و باشکوه برگزار شد.

وی با یادآوری این مطلب که در مرحله دوم انتخابات همچون دور اول، هیات های بازرسی را تشکیل دادیم، گفت:در هر صندوق یک بازرس حضور داشت.

کریمی با اشاره به حضور یکهزار و ۵۶ بازرس در سه حوزه انتخابیه استان تهران عنوان کرد:‌ از این تعداد ۸۰ نفر به عنوان سربازرس کنترل صندوق ها را به عهده داشتند.

معاون استاندار تهران تاکید کرد:‌ جز چند تخلف جزئی ، تخلفاتی که به اصل انتخابات آسیب برساند در هیچ یک از سه حوزه انتخابیه شاهد نبودیم.

رییس هیات بازرسی انتخابات استان تهران با اشاره به وقوع سه تخلف در حوزه های انتخابیه مهرآباد، رودهن و قدس گفت:‌ متخلفان پیش از هر اقدامی دستگیر شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: